Широківська громада долучиться до створення Асоціації партиципативних міст та ОТГ

Як мешканці і влада можуть співпрацювати, щоб разом покращувати життя своєї громади? Про це говоритимуть голови  українських міст і громад, експерти з партисипативних практик, представники міжнародних фондів і ЗМІ під час зустрічі, що відбудеться в суботу, 14 вересня, в місті Запоріжжя. Участь у заході візьмуть і фахівці «Агенції розвитку Широківської громади».

Зустріч є логічним продовженням проєкту Фундації ПАУСІ «Громадський бюджет на сході Україні», у якому взяли участь 10 об’єднаних громад і міст Дніпропетровської, Запорізької і Харківської областей. Серед них і Широківська ОТГ.

Створення Асоціації органів місцевого самоврядування було ініційовано в червні 2019 р. під час заключного Форуму практиків партиципації в рамках цього проєкту. Тоді  голови Широківської і Томаківської ОТГ та міста Первомайський підписали Меморандум про співпрацю.

Очікується, що членство в Асоціації сприятиме розбудові місцевої демократії в містах і громадах. Це значить, що кожний житель зможе донести свої потреби та ідеї з розвитку громади безпосередньо до місцевої влади, використовуючи для цього спеціальні інструменти (громадський бюджет, місцеві ініціативи, кооперацію та ін.) – і разом з нею втілити ці плани у життя.

Related Posts

Черговий номер газети

На нашому сайті новий номер вісника «Широківська громада інформує». Провідні теми випуску – завершення навчального року, відзначення Дня захисту дітей...