Відомі проєкти-переможці конкурсу «Громадський бюджет 2020»

Майже дві тисячі жителів Широківської громади віддали свої голоси на підтримку громадських ініціатив.

Завдяки участі мешканців визначені проєкти, які будуть реалізовані наступного року в рамках програми громадського бюджету. Це п’ять переможців, які набрали найбільшу кількість голосів за підсумками голосування, що відбувалось протягом місяця в спеціально відведених для цього пунктах і на сайті shyroke-budget.e-dem.in.ua. Серед них:

Тож чотири з п’яти проєктів будуть реалізовані в конкретних населених пунктах, жителі й жительки яких виявились найактивнішими в голосуванні. Це села Лукашеве, Дніпрельстан, Веселе та селище Сонячне. Водночас проєкт, що набрав найбільшу кількість голосів – понад 330! – розрахований на мешканців і мешканок поважного віку з усієї громади.

Уже на початку 2020 року відбудеться зустріч з усіма авторками й авторами поданих проєктів, щоб обговорити результати цьогорічної кампанії та пропозиції до вдосконалення різних етапів громадського бюджету.

Додатково запланована консультаційна зустріч з переможцями конкурсу для узгодження подальших дій. Адже механізм громадського бюджету передбачає, що процес планування та реалізації проєктів здійснюється за безпосередньої участі їхніх авторів. Зокрема очікується, що автори проєктів-переможців спільно з профільними спеціалістами громади розроблятимуть технічні завдання для підрядників.

Related Posts