Відкрито прийом проєктів на Громадський бюджет 2020

Проєктні пропозиції приймаються з 16 вересня по 15 жовтня включно. До участі запрошуються мешканці та мешканки Широківської громади віком від 14 років.

Громадський бюджет – частина бюджету громади, в розподілі якої може взяти участь кожний її житель, запропонувавши для реалізації власний проект та/або долучившись до процедури голосування за подані проекти. Це можливість здійснити бажані зміни у своїх селах і селищах.

Нагадаємо, що на етапі подачі проєкт мають підтримати 20 жителів (це має бути підтверджено підписами, що додаються до проєктної заявки). Максимальна вартість проекту – 90 000 грн.

Враховуючи пропозиції мешканців громади й учасників минулорічного конкурсу, цього року проєкти громадського бюджету поділяються на:

  1. Проєкти для малих населених пунктів, з кількістю мешканців до 300 осіб включно.
  2. Проекти для великих населених пунктів, з кількістю мешканців більше 300 осіб.

Тобто на етапі голосування будуть дві категорії проєктів. Підтримати можна проєкт з кожної категорії. Це дасть можливість виграти ініціативам, які заплановані до реалізації в населених пунктах, де мешкає менше 300 осіб.

Форму проєктної заявки можна завантажити за цим посиланням.

З будь-яких питань звертайтесь за номером: 0660565200 (Катерина).

Довідково: Станом на вересень реалізовано два проєкти-переможці Громадського бюджету 2019. Ще чотири – на стадії реалізації.

Related Posts

Черговий номер газети

На нашому сайті новий номер вісника «Широківська громада інформує». Провідні теми випуску – завершення навчального року, відзначення Дня захисту дітей...