В Широківській територіальній громаді високий рівень прозорості бюджету!

Сьогодні експерти програми DOBRE презентували нашим фахівцям індекс бюджетної прозорості Широківської громади за 2021 рік, який проаналізували на основі даних, опублікованих на сайті громади.

Індекс бюджетної прозорості – це перше комплексне Національне оцінювання рівня прозорості бюджетного процесу, унікальна інноваційна Методологія оцінювання з онлайн-платформою https://tlb.in.ua де зберігаються усі результати. В 2021 році оцінювання пройшли 100 ТГ, з них повторно – 75. Аналіз було проведено на основі трьох параметрів: відкритість інформації, прозорість рішень, використання інновативних практик та 173 критеріїв, кожен з яких оцінюється від 0 до 1, всі оцінки повністю верифіковані.

Дякуємо за якісне дослідження та очікуємо на подальшу успішну співпрацю!

За результатами підрахунків, індекст бюджетної прозорості Широківської громади визначено як високий з 51,15%. Окрім презентованих підрахунків, експерти програми DOBRE надали аналіз сильних сторін та зон розвитку процесу бюджетування Широківської громади. На основі цих зауважень фахівці громади визначать план своїх дій для покращення результатів до наступної зустрічі.

Зустріч відбулась в рамках проєкту DOBRE за участі експертів: Літвінова Олексія Володимировича, генерального директора ГО “Інститут громадської експертизи”, Андреєва Олексія Миколайовича, директора з юридичних питань ГО “Інститут громадської експертизи” та фахівців громади: Марини Юдіної, заступниці голови Широківської громади, Людмили Нічіпорчук, начальниці фінансового відділу, Еліни Нікітенко, начальниці відділу бухгалтерського обліку та звітності-головної бухгалтерки, Антона Коваленка, головного редактора газети “Широківська громада інформує”, Ольги Мішевської, заступниці директора КУ Агенція розвитку Широківської громади” та Юлії Носкової, директорки КУ Агенція розвитку Широківської громади”.

 

Related Posts

Історія успіху та нова можливість! ⬇

🔥 Друзі, хочемо вам розказати про одну потужну можливість - "Empowering Women" або програму розширення можливостей жіночого підприємництва. А хто може...