На шляху до Управління 2.0: досвід Широківської громади

Центр розвитку інновацій презентував міні-серіал «Громада на шляху до Управління 2.0» – серію відеороликів за підсумками проєкту «Е-рішення для громад». Перше відео в серії присвячено  Широківській ОТГ.  Повна версія відеоролика доступна за цим посиланням.

Проєкт «Е-рішення» стартував на початку 2019 року. Тоді майже 300 громад з 23 регіонів України висловили бажання взяти участь у навчальній програмі та подальшому впровадженні аналітичних е-сервісів. І лише 50 сформованих команд розвитку ОТГ отримали можливість пройти повний курс навчання й отримати консультаційну підтримку експертів проєкту, запровадити ІТ-інструменти та розпочати перехід до Управління 2.0. Серед них і команда Широківської громади.

Протягом року Широківська ОТГ отримала базовий портфель ІТ-інструментів і розпочала формувати єдину систему «хмарних» даних. Результатом участі в проєкті стало розроблення аналітичного порталу громади, що містить низку аналітичних е-рішень і дашбордів.

Відео зроблене в рамках проєкту «Е-рішення для громад», який реалізувався ГС «Центр розвитку інновацій» за підтримки Програми ULEAD з Європою.

Related Posts