У Широківській громаді пріоритети роботи вуличних комітетів планують визначити на стратегічній сесії

Така пропозиція прозвучала від активних мешканців під час зустрічі з головою громади Денисом Коротенком, що відбулась 24 вересня в селі Широке.

Учасники зустрічі обговорили нагальні проблеми кожної з вулиць, де на сьогодні діють вуличні комітети. Дороги, освітлення, маршрутки, ліквідація стихійних сміттєзвалищ, благоустрій, безпека – наші вуличкоми справді в курсі того, що найбільше турбує мешканців і мешканок їхніх сіл.

Про переважну більшість із цих проблем знають і в Широківській сільській раді. Голова громади розповів, які заходи для їх вирішення уже заплановані та будуть здійснені найближчим часом. Також поспілкувалися про юридичні й інші перепони, що заважають пришвидшити вирішення окремих питань, та можливості їх подолання.

Ефективна взаємодія з органами самоорганізації населення є одним з пріоритетів Широківської громади. Щоб налагодити таку, за підсумками зустрічі вирішили:

  • визначити статус керівників вуличних комітетів і вручити їм іменні посвідчення;
  • провести спільну стратегічну сесію, на якій визначити пріоритетні напрями для співпраці;
  • ознайомитися з досвідом роботи органів самоорганізації населення в інших громадах;
  • призначити координатора, відповідального за роботу з вуличними комітетами.

Також активісти висловили побажання навчатися та отримувати більше інформації про можливості самоорганізації. Тож уже невдовзі ми створимо спеціальний розділ на сайті Агенції розвитку, де будемо публікувати тематичні матеріали, рекомендації, приклади роботи. Окрему увагу плануємо присвятити громадському бюджету та іншим можливостям для фінансування ініціатив активних мешканців нашої громади.

Ну й, звісно, Агенція розвитку буде продовжувати співпрацю з громадськими організаціями та проєктами, які дозволяють проводити тренінги, семінари, пізнавальні зустрічі для наших активних мешканців.

Related Posts

Черговий номер газети

На нашому сайті новий номер вісника «Широківська громада інформує». Провідні теми випуску – завершення навчального року, відзначення Дня захисту дітей...