Стратегія розвитку громади

 

Стратегія розвитку Широківської ОТГ на період до 2022 року розроблена робочою групою, до складу якої залучались сільський голова, депутати, члени виконавчого комітету та представники структурних підрозділів Широківської сільської ради, працівники комунальних установ, закладів і підприємств, представники місцевого бізнесу та громадськості. Затверджена Рішенням Широківської сільської ради від 7.11.2018 р. № 36.

Загальний організаційний, інформаційний та методичний супровід процесу підготовки проекту Стратегії здійснювали фахівці КУ «Агенція розвитку Широківської громади».

Робота над Стратегією тривала з листопада 2017 по жовтень 2018 рр. У цей період були організовані зустрічі з мешканцями найбільших населених пунктів, разом з ними визначені актуальні проблеми та бажані напрями розвитку громади. Проведено SWOT-аналіз за участі членів робочої групи, соціологічні дослідження. Результати цих заходів та подані пропозиції враховані під час розробки стратегічного плану розвитку Широківської ОТГ.

Стратегія базується на європейській практиці розроблення стратегій місцевого розвитку з урахуванням методологічної підтримки, наданої з боку експертів Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ.

Стратегія розвитку Широківської ОТГ спрямована на здійснення позитивних змін, згуртування громади, підвищення якості життя її мешканців, залучення зовнішніх і внутрішніх інвестицій, донорських коштів, посилення співпраці між різними зацікавленими сторонами.

Стратегія розвитку Широківської громади на період до 2022 року

Моніторинг стратегії

2019 рік

Звіт про моніторинг виконання за підсумками 2019 року Стратегії розвитку Широківської сільської об’єднаної територіальної громади громади на період до 2022 року підготовлений Комунальною установою “Агенція розвитку Широківської громади” у співпраці зі структурними підрозділами Широківської сільської ради, комунальними установами і підприємствами, громадськими об’єднаннями та іншими зацікавленими сторонами.

Звіт про моніторинг стратегії за підсумками 2019 року

План дій сталого енергетичного розвитку

 

Наприкінці 2018 року Широківська ОТГ долучилась до Європейської ініціативи «Угода мерів». Це найбільший в світі рух за збереження клімату і енергії на місцевому рівні. На сьогодні Угода мерів об’єднує тисячі місцевих органів влади, які добровільно взяли на себе зобов’язання по досягненню кліматичних і енергетичних цілей ЄС.

В рамках виконання Ініціативи в Широківській громаді розроблено й затверджено План дій сталого енергетичного розвитку (ПДСЕР) до 2030 року.

Більше інформації: