Широківська громада долучиться до всеукраїнського екопроєкту

У рамках проєкту  «Озеленення України» в Широківській громаді висадять декілька тисяч молодих дерев і кущів за один день.

Висадити мільйон дерев за одну добу і тим самим встановити національний рекорд! Саме такими є умови фантастичної «зеленої» акції, до якої 21 березня долучаються екоактивісти, волонтери, небайдужі мешканці, громадські організації – цілі міста й громади нашої країни.

У Широківській громаді до участі запрошуються всі охочі жителі й жительки, незалежно від віку. Для цього необхідно лише попередньо заповнити анкету за цим посиланням. Саджанці учасникам акції будуть видаватися безпосередньо під час акції 21 березня. До речі, мешканці міста Запоріжжя також можуть долучитися до цієї події, сплативши благодійний внесок або завітавши до нас у гості зі своїм саджанцем.

Велика мета проєкту – відновити екосистему України, розвинути екологічну свідомість дорослих, дітей, молоді. А для Широківської ОТГ це ще й перший крок до реалізації стратегічної програми «Медова громада», що передбачає масштабне насадження рослин-медоносів у наших селах. Це допоможе покращити умови для розвитку бджільництва, появи медового кластеру громади, створення нових підприємницьких можливостей для жителів громади, пов’язаних з виробництвом і збутом меду.

У рамках проєкту також відбудеться низка заходів з популяризації екозберігаючих цінностей та відповідального ставлення до довкілля: семінари, лекції та воркшопи, конкурси. Зокрема в закладах освіти Широківської ОТГ вже стартували незвичайні «зелені» уроки за участі екоактивістів.

Related Posts

Вибори 2020: відповіді на головні питання

Рівно за місяць в українських громадах відбудуться місцеві вибори. Агенція розвитку Широківської ОТГ підготувала інфографіку про те, як проходитимуть ...

Дороги і транспорт, покращені комунальні послуги та залучення інвестицій – пріоритети розвитку Широківської громади (результати опитування)

Завершилось дослідження громадської думки про пріоритети розвитку Широківської громади, що проводилось у рамках конкурсного відбору громад-партнерів П...