Мешканці оцінили якість послуг, що надаються в Широківській громаді

Презентація результатів соціологічного дослідження відбулась під час зустрічі робочої групи з покращення місцевої послуги, що працює в Широківській громаді в рамках Програми DOBRE.

Електронну версію презентації можна переглянути за цим посиланням.

Дослідження проводилось впродовж квітня і травня на території громади. За цей час відбулось більше 400 персональних інтерв’ю вдома у респондентів/ок. Опитані мешканці та мешканки 22 населених пунктів, серед яких Володимирівське, Відрадне, Лукашеве, Широке, Сонячне, Августинівка, Миколай-Поле, Дніпрельстан, Новопетрівка та інші.

В ході інтерв’ю жителі могли оцінити 16 послуг, що надаються в громаді. З цього переліку 9 послуг отримали високі оцінки. Це означає, що більше половини опитаних обрали варіант відповіді «скоріше задоволений» або «дуже задоволений».

Також мешканці могли висловити свої коментарі, зауваження та пропозиції до покращення конкретних послуг.

Результати дослідження дозволили робочій групі громади обрати найважливішу для населення послугу, а саме – якісне постачання питної води.

Нагадаємо, що протягом наступних місяців експерти DOBRE допоможуть Широківській громаді розробити план удосконалення пріоритетної послуги. Один з проєктів, що буде передбачений цим планом, отримає додаткове фінансування від Програми DOBRE.

***

Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) – це п’ятирічна програма, що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Програма спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні. До консорціуму виконавців програми DOBRE, на чолі з Global Communities, входять: Український кризовий медіа-центр; SocialBoost; Фонд розвитку місцевої демократії (FSLD/FRDL), Малопольська школа державного управління при Краківському університеті економіки (MSAP/UEK), Польща; Національний Демократичний Інститут (NDI).

Related Posts