Широківська ОТГ визнана найбільш інвестиційно привабливою серед громад Запорізької області

Фонд «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» оприлюднив рейтинг інституційної спроможності і сталого розвитку малих та середніх громад України за даними на 1 січня 2020 року. З понад 1300 громад України до рейтингу увійшли лише 200 найкращих!

Зокрема Широківська громада посіла 47 місце – це найкращий показник не лише серед громад Запорізької області, але й сусідньої Дніпропетровської. Крім нашої ОТГ, до рейтингу також увійшли місто Токмак (59 місце), Гуляйпільська міська територіальна громада (86 місце), місто Енергодар (98 місце), Пологівська міська ОТГ (105 місце), Веселівська селищна ОТГ (114 місце), Комишуваська сільська ОТГ (124 місце), Приморська міська ОТГ (190 місце). З повним рейтингом можна ознайомитися на фейсбук-сторінці Регіонального центру економічних досліджень та підтримки бізнесу.

Рейтинг інституційної спроможності і сталого розвитку відображає інвестиційну привабливість громад, що вираховується на основі 38 критерійних показників. Серед них, наприклад, приєднання до ініціативи ЄС «Угода мерів» і розробка Плану дій зі сталого енергетичного розвитку та клімату (SECAP), наявність інвестиційних паспортів та інвестпропозицій, впровадження інфраструктурних проектів з підвищення енергоефективності, діюча програма громадського бюджету, постійні міжнародні контакти та інші.

Визнання інвестиційного потенціалу нашої громади засвідчує, що ми рухаємось у правильному напрямку. Адже критерії, на основі яких формується рейтинг, є основоположними для подальшого економічного розвитку наших сіл, розширення міжнародних партнерств, залучення інвесторів і грантових коштів, реалізації життєво важливих інфраструктурних і соціальних проєктів.

 

Related Posts

Вибори 2020: відповіді на головні питання

Рівно за місяць в українських громадах відбудуться місцеві вибори. Агенція розвитку Широківської ОТГ підготувала інфографіку про те, як проходитимуть ...

Дороги і транспорт, покращені комунальні послуги та залучення інвестицій – пріоритети розвитку Широківської громади (результати опитування)

Завершилось дослідження громадської думки про пріоритети розвитку Широківської громади, що проводилось у рамках конкурсного відбору громад-партнерів П...