Широківська громада очолила рейтинг інституційної спроможності і сталого розвитку в Запорізькій області

Черговий рейтинг інституційної спроможності і сталого розвитку малих та середніх громад сформовано Фондом «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» за даними станом на 1 липня 2020 року. Всього оцінено 74 громади в Запорізькій області та 1540 громад в Україні.

Лідером рейтингу в Запорізькій області є Широківська об’єднана територіальна громада (рейтинговий показник 93,88). Також у першій п’ятірці – місто Токмак (83,80), Гуляйпільська міська територіальна громада (65,20), місто Енергодар (62,24) та Пологівська міська ОТГ (59,50).

Рейтинг враховує 40 критеріальних показників, серед яких, наприклад, приєднання громади (міста) до європейської ініціативи «Угода мерів», розроблення Плану дій зі сталого енергетичного розвитку, реалізація інфраструктурних проєктів з підвищенням енергоефективності, впровадження громадського бюджету, наявність інвестиційного паспорту та інвестиційних пропозицій, міжнародні партнерства, середній річний показник власних надходжень та інші.

Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу вже анонсував публікацію загального рейтингу найкращих 200 громад України.

Related Posts