Широківська громада в рейтингу найкращих громад Запорізької області

Фонд «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» опублікував чергові рейтинги інституційної спроможності і сталого розвитку малих та середніх громад України. На початок 2021 року Широківська громада посідає третє місце в двадцятці кращих громад Запорізької області з рейтинговою оцінкою 95.48.

Очолюють рейтинг Бердянська та Токмацька територіальні громади з рейтинговими оцінками 100.85 і 98.45. Наступні високі оцінки отримали Пологівська та Енергодарська громади (95.4 і 89.53). Відповідно, Широківська ТГ є єдиною сільською громадою в першій п’ятірці рейтингу.

Рейтингові списки формуються щорічно за результатами обробки інформації, наданої самими громадами та обласними структурами підтримки розвитку громад. Оцінювання враховує 40 критеріальних показників та відображає інституційну привабливість територій.

Першими публікуються обласні рейтинги, а вже після – перелік найкращих 200 громад України. Загалом у Запорізькій області оцінено 66 громад, в Україні – 1416. Більше інформації на фейсбук-сторінці Регіонального центру економічних досліджень та підтримки бізнесу.

Related Posts