Регулярні (щоквартальні) зустрічі в форматі «Бізнес-діалогів» проводяться з метою налагодження відкритого діалогу та ефективної взаємодії між органами місцевого самоврядування й підприємцями. Перший такий захід відбувся в березні 2018 року.

Громада зацікавлена в появі нових підприємств, зареєстрованих на її території, формуванні ланцюжків доданої вартості, зменшенні рівня безробіття та збільшенні кількості самозайнятого населення. Тому основне завдання керівництва Широківської ОТГ – створити умови для розвитку та розширення місцевого бізнесу, надати своєчасну підтримку і консультаційну допомогу тим підприємцям, які працюють в правовому полі, зі свого боку сприяють підвищенню спроможності громади та забезпечують робочі місця для її мешканців.

«Бізнес-діалоги» дозволяють виявити питання, що турбують місцевий бізнес, та запропонувати їх рішення – в межах можливостей громади. Саме тому участь у таких зустрічах беруть провідні спеціалісти Широківської сільської ради – економісти, юристи, землевпорядники, а також фахівці «Агенції розвитку». Долучаються до зустрічей і гості з міста Запоріжжя – представники експертних установ і громадських організацій, депутати обласної ради.

За підсумками другого «Бізнес-діалогу» було прийнято рішення про розробку «Програми підтримки малого і середнього підприємництва у Широківській сільській ОТГ на 2018–2020 роки».

Запрошуємо до співпраці представників бізнесу!

КУ «Агенція розвитку Широківської громади» відкрита до співробітництва з підприємцями, які зацікавлені в розвитку власного бізнесу на території ОТГ та прагнуть разом з нами змінювати громаду на краще.

Наші фахівці готові сприяти в пошуку партнерів і грантових (кредитних) програм для малого та середнього бізнесу, супроводжувати в поданні на державні розвиткові програми, залучати працівників підприємств до навчальних проектів.