Широківська громада продовжує розвивати систему первинної правової допомоги для населення

Наша громада продовжує співпрацю з громадською організацією «СТЕП» за напрямом правової допомоги і правової освіти громадян.

На початку року вже відбулась серія онлайн-тренінгів для команд шкільних правових клубів. Практичні вебінари для школярів були присвячені актуальним темам реалізації прав і захисту прав дітей та молоді.

Новий проєкт, в якому розпочинає участь Широківська ТГ, стосується реалізації прав жінок у сільській місцевості. Проєктом заплановане навчання для працівників закладів освіти та охорони здоров’я, а також соціальних працівників громади. Додатково відбудуться і тренінги для активісток. Анонси та детальна інформація про ці заходи будуть опубліковані вже невдовзі.

Крім того, жителі сіл громади зможуть отримати безкоштовні консультації юристів, адже в рамках проєкту передбачена робота мобільних (виїзних) офісів правової допомоги.

Разом з нами в проєкті беруть участь ще три сільські громади Запорізької та Дніпропетровської областей – Новоолександрівська, Мирівська та Могилівська. При цьому Широківська ТГ – єдина з громад-учасниць проєкту, яка вже має місцеву програму надання первинної правової допомоги для населення. Вона була розроблена й затверджена в співпраці з громадською організацією «СТЕП» наприкінці минулого року.

Проєкт «Впровадження системи безоплатної правової допомоги та захист соціальних прав жінок у сільських громадах Східної України» реалізується ГО «СТЕП» за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини (представленого Генеральним консульством Федеративної Республіки Німеччина у Дніпрі).

На фото: робоча група з впровадження системи БППД в Широківській громаді (2020 рік).

Related Posts

Майстерня з підготовки проєктних заявок на конкурс «Громадські ініціативи для розвитку територіальних громад-2021»

Запрошуємо до участі представників та представниць зареєстрованих місцевих громадських організації, ініціативні групи жителів, включно із молодіжними ...