З моменту створення Широківська громада успішно співпрацює з  донорськими фондами і провайдерами міжнародної технічної допомоги. Розробка заявок для участі в грантових програмах і забезпечення успішного виконання партнерських проектів – один з напрямів діяльності КУ «Агенція розвитку Широківської громади».

Протягом 2018 р. ми отримали досвід продуктивної співпраці з Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ, Програмою «U-LEAD з Європою», Швейцарсько-українським проектом DESPRO, Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ, Проектом USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку», польським Фондом «Освіта для демократії» та ін..

Основні програми і проекти

  • Проект «Зміцнення спроможності українських територіальних громад до прийняття внутрішньо переміщених осіб в Україні», що є однією з Ініціатив інфраструктурної програми для України і виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ (2017).
  • Програма «U-LEAD з Європою», Ініціатива «Рівний Рівному» Робочої групи Комітету регіонів ЄС – Україна з питань децентралізації. Розбудова партнерств і розробка спільних проектів з муніципалітетами і регіонами у країнах-членах ЄС (2018).
  • Проект «Громадський бюджет на сході України – інтеграція заради розвитку», що реалізується Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ (2018).
  • Програма «U-LEAD з Європою», ініціатива «Підтримка енергетичного менеджменту в об’єднаних громадах», що реалізується спільно з проектом GIZ «Енергоефективність у громадах II» (2018).
  • Проект «Підтримка України в управлінні надзвичайними ситуаціями», що виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ (2018).
  • Швейцарсько-український проект DESPRO. Навчальна програма «Школа місцевого самоврядування» (2017, 2018).
  • Проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку»: Програма місцевого системного розвитку, що виконується Фондом Східна Європа у партнерстві з ТОВ «Бломінфо-Юкрейн», ГО «ДЕСПРО» та Київським економічним інститутом (2018).
  • Проект «Децентралізація на практиці – вчимося один від одного», що реалізується Фондом «Освіта для демократії», ГО «Наше Поділля» та «Товариством Лева» (2018).
  • Проект «Зміцнення демократичного врядування», що реалізується ГО «СТЕП» (Запоріжжя) за підтримки National Endowment for Democracy (2017-2019).