Широківська громада одразу після створення поставила завдання – шукати і залучати партнерів з різних секторів економічної діяльності, щоб не лише бюджетні надходження були джерелом формування нашої фінансової спроможності. Саме з огляду на це на початку 2018 року була створена КУ «Агенція розвитку Широківської громади».

Залучення інвестицій, підготовка документів для реалізації інфраструктурних та інших проектів, встановлення партнерських зв’язків та міжнародна співпраця – серед пріоритетів діяльності Агенції.

Протягом першого року діяльності ми вже розробили і подали на фінансування більше 10 інфраструктурних проектів, близько 50 заявок на фінансування проектів за іншими напрямами роботи, сприяємо розробленню та впровадженню проектів комунальними установами і підприємствами.

Ми навчаємось самі і навчаємо інших сучасним інструментам управління розвитком громади і залучення коштів.

Широківська громада завжди рада інвесторам та діловим партнерам і в подальшому буде створювати всі необхідні умови для успішної реалізації інвестиційних проектів та ефективної співпраці з усіма зацікавленими сторонами.

Я запрошую до спільної діяльності всіх партнерів, які мають мають бажання співпрацювати з Широківською громадою та нашою Агенцією.

З повагою,
Вікторія Агєнтаєва,
директор КУ «Агенція розвитку
Широківської громади»