МИ ВІДКРИТІ ДО ПАРТНЕРСТВА

З самого початку нашої діяльності ми прагнемо до співпраці з різними зацікавленими сторонами та впровадження спільних проєктів.

Вже протягом першого року діяльності ми розробили і подали на фінансування більше 10 інфраструктурних проєктів, близько 50 заявок на фінансування проєктів за іншими напрямами роботи, сприяємо розробленню та впровадженню проєктів комунальними установами і підприємствами громади.

Широківська громада завжди рада інвесторам та діловим партнерам і в подальшому буде створювати всі необхідні умови для успішної реалізації інвестиційних проєктів та ефективної співпраці з усіма зацікавленими сторонами.

Я запрошую до спільної діяльності всіх партнерів, які мають мають бажання співпрацювати з Широківською громадою та нашою Агенцією!

Вікторія Агєнтаєва, директорка КУ «Агенція розвитку Широківської громади»

Ми вже співпрацюємо з більш як двадцятьма суб’єктами підприємницької діяльності, а також з громадськими організаціями, об’єднаними територіальними громадами, комунальними установами, закладами і підприємствами. Маємо міжнародних партнерів серед грантових фондів та муніципалітетів (громада Барлебен, Німеччина / гміна Кенти, Польща) і прагнемо надалі активно розвивати наші партнерства на регіональному, національному та міжнародному рівнях.

ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ

Бізнес

Громадськість

Муніципалітети

Стартапи

Освітні заклади

Інвестиційні проєкти

Eltiz2