Можливості для виробників плодоовочевої, ягідної та м’ясо-молочної продукції

Шановні мешканці громади!

Запрошуємо вас стати учасниками ініціативи з впровадження нових технологій у сільському господарстві та підвищення продуктивності і якості сільськогосподарської продукції.

Більше…

Широківська громада продовжує участь у проєкті-челенджі «Не пали – компостуй»

Щоб комплексно запобігати пожежам на відкритих територіях, необхідно виконувати низку заходів. Від інформування мешканців і вчасного відстеження підпалів – до популяризації більш екологічних практик поводження з відходами.

Більше…

Про життя громади – в новому випуску газети

Червневий випуск вісника «Широківська громада інформує» вже на нашому сайті. Центральні теми – інтерв’ю з активними мешканцями й мешканками, інфраструктурні проєкти на території, сприяння розвитку місцевого підприємництва. Також опубліковано офіційну інформацію про встановлення місцевих податків і зборів на 2021 рік.

Більше…

«Купуй у своїх»: крафтові виробники Широківської громади презентували свою продукцію під час бізнес-діалогу

Легко і невимушено пройшла чергова зустріч із підприємницькою спільнотою. Цього разу нас приймало в гості село Привітне, що входить до Августинівського старостинського округу Широківської громади.

Більше…

Перший літній випуск газети присвячено перемогам і перспективам громади

Новий перспективний план, приєднання Миколай-Пільської сільської ради та позитивні зміни, яких вдалось досягти з моменту утворення громади, – центральна тема свіжого випуску нашого інформаційного вісника. Крім того, продовжуємо знайомитися з працівниками й активними мешканцями Широківської громади.

Більше…

До Дня фермера відбудеться черговий «Бізнес-діалог»

Зустріч у форматі «Бізнес-діалогу» відбудеться в п’ятницю, 19 червня, в селі Привітне. Агенція розвитку Широківської громади запрошує до участі підприємців, власників малого та середнього бізнесу, фермерів та всіх, хто тільки починає свою справу або мріє про її початок у Широківській громаді.

Більше…