Проголосуйте за проєкт – підтримайте створення Університету щасливого довголіття в нашій громаді

Широківська громада бере участь у всеукраїнському конкурсі «Наша громада». Переможець конкурсу отримає пів мільйона гривень на реалізацію суспільно важливої ініціативи. За ці кошти ми хочемо придбати придбати комп’ютерну техніку, кухонне обладнання та меблі для «Університету щасливого довголіття», що буде створений в Лукашевому.

Більше…

Напередодні Великодня вийшов черговий випуск газети громади

Центральна тема – розвиток освітньої мережі Широківської громади. Які виклики стоять перед нашими школами і як можна їх вирішити, як відбувається фінансування освітньої галузі , для чого потрібна шкільна реформа – деталі в новому номері газети.

Більше…

Медіацентр для культури: як творчі працівники Широківської громади працюють в умовах карантину

Минув рік відтоді, як культурне життя Широківської громади на 2/3 перейшло в онлайн. Вже під час першого карантину працівники наших закладів культури вирішили протистояти пандемії власними методами: даруючи гарний настрій і творчість жителям громади. З’явився перший план дистанційної роботи, розпочались регулярні онлайн-наради та пошуки креативних ідей, що дозволять створити осередок культурного життя в кожній оселі.

Більше…

Молодіжна рада презентувала результати адвокаційної кампанії «Робота мрії – в моїй громаді»

Представники/ці 14 громад України підбили підсумки проєкту «Адвокатуй як профі» під час спільної онлайн-зустрічі.

Більше…

Запрошення на онлайн-баркемп “Голос громади у місцевому самоврядуванні” в рамках Програми DOBRE

23 квітня з 10.00 до 12.00 відбуватиметься онлайн-баркемп. Це перший захід в рамках проєкту «Голос громади в місцевому самоврядуванні», який є компонентом Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

Більше…

Перемоги для молоді, озеленення громади та хід першого етапу вакцинації – головні теми газети в квітні

Черговий випуск газети «Широківська громада інформує» вже на нашому сайті. Робимо традиційний короткий огляд головних матеріалів.

Більше…