До 27 вересня встигніть подати проєкт на конкурс Громадського бюджету 2021

До участі запрошуються всі мешканці та мешканки Широківської громади віком від 14 років, які бажають зробити життя в своїх селах цікавішим і комфортнішим, мають цікаві ідеї та готові долучитись до їх реалізації.

Більше…

Дороги і транспорт, покращені комунальні послуги та залучення інвестицій – пріоритети розвитку Широківської громади (результати опитування)

Завершилось дослідження громадської думки про пріоритети розвитку Широківської громади, що проводилось у рамках конкурсного відбору громад-партнерів Програми DOBRE. Ми пропонували небайдужим мешканцям і мешканкам відповісти на 6 запитань, що стосуються найбільш очікуваних змін у громаді та бажання долучатися до їх творення. Раді нарешті поділитися результатами.

Більше…

Стратегія розвитку – фундамент позитивних змін для громади

Навіщо громаді стратегія розвитку і як мешканці можуть стежити за її виконанням? Про головний документ нашої громади, напрямки розвитку території та можливості для громадян розказує директорка Агенції розвитку Вікторія Агєнтаєва. Друкована версія інтерв’ю опублікована в газеті «Широківська громада інформує» №11 від 20 серпня 2020 року. 

Більше…

Мапа проєктів громади – в новому випуску газети

Черговий випуск вісника «Широківська громада інформує» присвячений проєктам, що були реалізовані впродовж 2018-2020 років, бюджету та пріоритетам розвитку громади. Також традиційно в номері інтервю з визначними мешканцями та працівниками Широківської громади. Читати за посиланням.

Більше…

Долучайтесь до визначення пріоритетів розвитку громади (ОПИТУВАННЯ ДЛЯ МЕШКАНЦІВ)

Широківська громада пройшла перший етап конкурсу громад-партнерів Програми DOBRE. Це одна з найбільших програм підтримки децентралізації в Україні, що передбачає технічну й фінансову допомогу для об’єднаних громад. Запрошуємо всіх небайдужих жителів заповнити анкету про пріоритети розвитку Широківської громади на наступні роки. Цим самим ви допоможете нам визначити можливі напрямки співпраці з Програмою DOBRE.

Більше…