Наше прихильне ставлення до понеділків повертається

Ловіть актуальні пропозиції, до яких є час підготуватись 😊
1⃣ Тренінг «Активні Громадяни»
🔥 Актуально до: 31 січня
🙋‍♀️ “Активні громадяни” — програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку.
Мета проєкту полягає у сприянні соціальним змінам і забезпеченні сталого розвитку шляхом створення і розбудови мережі молодих лідерів із залученням молодіжних організацій, які є рушіями реформ у своїх громадах та надання їм знань та навичок, що сприятимуть побудові відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, вміння вести безконфліктний діалог.
Основною перевагою участі в тренінгу є можливість отримати фінансування на власну ідею проєкту соціальної дії.
2⃣ Конкурс грантів «Культура. Спільнота»
🔥 Актуально до: 15 лютого
🙋‍♀️ Мета конкурсу – надати додаткову підтримку ініціативам та проєктам у сфері культури, які здатні залучати кошти від громадян шляхом краудфандінгу.
Пріоритет конкурсу – підтримка культурницьких ініціатив, які залучають кошти громади та мають соціальний вплив.
3⃣ Прийом заявок на грант Кліматичні Інноваційні Ваучери для українських МСБ
🔥 Актуально до: 28 лютого
🙋‍♀️ ружні до довкілля бізнеси можуть отримати до 50 000 EUR на розробку або впровадження у бізнес процеси екологічних технологій, що зменшують викиди парникових газів та підвищують ефективність споживання енергії.
4⃣ Конкурс на реалізацію проєктів у рамках здійснення Українсько-Польських обмінів молоддю у 2022 році від Мінмолодьспорту
🔥 Актуально до: 28 лютого
🙋‍♀️ Неприбуткові організації, які працюють з молоддю та подають заявки на участь у конкурсі до Мінмолодьспорту, повинні мати партнерську організацію з Польщі та надати відомості про неї при подачі документів. Разом партнери мають можливість провести:
– молодіжний обмін: Республіка Польща або Україна;
– молодіжні зустрічі (конференції, тренінги, фестивалі тощо): Республіка Польща і Україна (можливість реалізації проєктів в обох країнах);
– інформаційно-просвітницькі проєкти (інформаційні заходи, розповсюдження кращого досвіду через публікації тощо): Республіка Польща і Україна (можливість реалізації проєктів в обох країнах).
На проведення конкурсу проєктів цього року у Державному бюджеті України передбачено 7 млн грн.
5⃣ Цікаві та інформативні вебінари від Всеукраїнської Асоціації ОТГ (календар подій прикріплюємо до посту)
Запрошення учасників на заходи від Всеукраїнська Асоціація об’єднаних територіальних громад анонсуються окремо на кожен вебінар на фейсбук сторінці Асоціації або на сайті:

Давайте розвиватися разом!

Related Posts

Історія успіху та нова можливість! ⬇

🔥 Друзі, хочемо вам розказати про одну потужну можливість - "Empowering Women" або програму розширення можливостей жіночого підприємництва. А хто може...