Менеджерка Агенції розвитку презентувала проект Школи лідерів у рамках семінару з партисипації

З 21 по 23 січня в Запоріжжі відбувся семінар «Підготовка плану реалізації партисипативних практик та фасилітації учасницьких заходів в українських громадах». Це заключний етап проекту, що реалізується за підтримки Ініціатив інфраструктурної програми для України (GIZ). 

Серед учасників і учасниць семінару – представники і представниці об’єднаних територіальних громад Запорізької області, громадських організацій, культурницьких установ. Протягом минулих зустрічей вони дізналися, як планувати та впроваджувати громадські проекти з максимальним залученням тих, для кого ці проекти розробляються. Адже «партисипативні практики» – це коли мешканці громади беруть безпосередню участь у кожному етапі реалізації проекту: від розробки самої ідеї до проведення заходів.

Широківську громаду на заході представляла менеджерка КУ «Агенція розвитку» Вікторія Мазухіна. Під час семінару вона презентувала дорожню карту проекту «Молодіжний форум – Школа лідерів».

Нагадаємо, що робота з молоддю є одним із пріоритетів діяльності нашої установи.

Related Posts

Вибори 2020: відповіді на головні питання

Рівно за місяць в українських громадах відбудуться місцеві вибори. Агенція розвитку Широківської ОТГ підготувала інфографіку про те, як проходитимуть ...

Дороги і транспорт, покращені комунальні послуги та залучення інвестицій – пріоритети розвитку Широківської громади (результати опитування)

Завершилось дослідження громадської думки про пріоритети розвитку Широківської громади, що проводилось у рамках конкурсного відбору громад-партнерів П...