«Купуй у своїх»: крафтові виробники Широківської громади презентували свою продукцію під час бізнес-діалогу

Легко і невимушено пройшла чергова зустріч із підприємницькою спільнотою. Цього разу нас приймало в гості село Привітне, що входить до Августинівського старостинського округу Широківської громади.

Червневий «Бізнес-діалог» розпочався із привітань з нагоди Дня фермера – цього року це свято вперше офіційно відзначається на державному рівні. Після цього голова громади Денис Коротенко прозвітував про стан справ у громаді, розказав про заплановані інфраструктурні проєкти та умови ведення підприємницької діяльності, а також відповів на запитання учасників і учасниць «Бізнес-діалогу».

Яскравим доповненням до офіційної частини зустрічі став міні-ярмарок крафтової продукції місцевих виробників, що відбувся під девізом «Купуй у своїх». На ньому були представлені молочні продукти, сири, мед, фрукти, овочі, зелень – все це вирощене та виготовлене дбайливими руками людей, які мають свій маленький бізнес у Широківській громаді.

До речі, ярмарок – це не лише частування. Ідея цього компоненту «Бізнес-діалогу» полягає в тому, щоб ознайомити підприємців з тим, що роблять сусіди, налагодити співпрацю та взаємопідтримку всередині бізнес-спільноти, допомогти якісній і натуральній продукції місцевих виробників знайти своїх нових покупців.

Related Posts