Історія успіху та нова можливість! ⬇

🔥 Друзі, хочемо вам розказати про одну потужну можливість – “Empowering Women” або програму розширення можливостей жіночого підприємництва. А хто може розказати про можливість краще, ніж її випускниця?

💪 Знайомтесь – Олена Щербакова, жительниця села Лукашеве, власниця сімейної ферми “ГурмеЕко”! У 2021 році Олена брала участь у Програмі розширення можливостей жіночого підприємництва “Empowering Women”.
Олена відповіла на кілька наших питань, щоб ви могли краще зрозуміти, чи підійде ця програма саме вам!

“Наша сімейна ферма займається виготовленням екологічно-чистих молочних та м’ясних виробів. З 2018 року “ГурмеЕко” – офіційно зареєстрований бізнес. До “Empowering Women” ми брали участь і в інших грантових програмах, проте розвиватись треба постійно!

З теоретичних лекцій ми почерпнули для себе багато актуальної інформації з маркетингу, бухгалтерії та роботи з соціальними мережами. Також ми виграли можливість закупити спеціалізоване обладнання для облаштування коровника на 80 000 тисяч гривень: професійні резинові мати, доїльні апарати, пристрої для напування корів тощо. З організацією приміщення сироварні та системою ХАСП нам допоміг ментор від програми.

Для того, щоб брати участь в програмі, варто вже мати якісь напрацювання – хоча б ідею. Навчання буде більш ефективним, якщо є розуміння своїх потреб – в обладнанні та необхідних знаннях.

Проєкт триває майже рік, переможцям можна скористатися наставництвом ментора і працювати більш вузько-направлено. Наприклад, минулого року з ідеєю запровадження сервісу клінінгу учасникам допомагав ментор, який вже втілив цю ідею в іншому місті. Дав напрацювання, допоміг порадою і початківці змогли ефективніше розвинутись у своєму напрямку.

Цікаво буде будь-кому, але для більш ефективної участі має бути бажання займатись справою серйозно”, – розповідає підприємниця Олена Щербакова.
🌱🧀 Щоб поласувати домашніми, екологічними продуктами, звертайтесь:
Viber: +38(068)497-18-97
Instagram: https://bit.ly/3AT9rZ7
Facebook: https://www.facebook.com/GurmeEko

6⃣📈 В рамках програми фахівці проведуть серію з шести онлайн-воркшопів про започаткування підприємництва та створення бізнес-ідеї. Ці онлайн-воркшопи відкриті для всіх жінок, які вже мають власну справу або бажають її створити.

Реєстрація за посиланням:
https://entrepreneur.pagulasabi.ee/ukraine/registration-2022
Деталі: https://www.ednist-fond.com.ua/empowering-women-entrepreneurship-program-2022/

📍 Перший онлайн-воркшоп ” РОЗРОБКА ІДЕЇ ТА БІЗНЕС-МИСЛЕННЯ” пройде вже 19 лютого!

Related Posts