Мета проекту: залучення інвестора (орендаря) для завершення будівництва та обслуговування об’єкту фізичної культури і спорту.

Ознайомитись з інвестиційною пропозицією – завантажити файл у форматі *.pdf.

Вартість проекту: договірна.

Контакти:

+380506908404, Олександр Пічурін

Метою проекту є облаштування оптово-роздрібного ринку для зберігання, переробки та реалізації сільськогосподарської продукції, місце купівлі-продажу конкурентоспроможної сільськогосподарської сировини і продовольства оптовими і роздрібними торговельними підприємствами і приватними торговцями.

Вартість проекту: 12 млн. USD

Проектом передбачається організація виробництва з переробки побутових відходів з виділенням з них цінних фракцій, придатних для вторинної переробки.

Вартість проекту: понад 13 млн. USD

Надання  сільськогосподарських та комунальних послуг, техніки населенню громади  з обробітку присадибних ділянок (оранка, культивація), транспортні послуги.

Створення умов для відпочинку в приватних господарствах сільської місцевості з використанням майна та трудових ресурсів особистого селянського, підсобного або фермерського господарства, природно-рекреаційних особливостей місцевості та культурно-історичної спадщини громади.

Оновлення садів та інфраструктури плодово-ягідного ринку, технічне оснащення садів і ягідників на території громади.

Проект передбачає будівництво сонячної електростанції та отримання електроенергії з відновлювального джерела (альтернативна енергетика).

Забезпечення потреб жителів Широківської громади в якісній питній воді. Проведення капітального ремонту та реконструкція мереж центрального водопостачання.