Раді вітати Вас у Широківській громаді Запорізької області!

Наша громада націлена на економічне зростання, розвиток інфраструктури і соціальної сфери, покращення благоустрою території, співпрацю з міжнародними проектами.

Ми дбаємо як про добробут громади в цілому, так і добробут кожної родини.

Широківська  громада  відкрита для всіх українських і міжнародних інвесторів, які готові чесно вести свій бізнес на нашій території: платити офіційну зарплату працівникам та податки до бюджету. Зі свого боку ми готові надавати консультаційну та юридичну підтримку усім підприємцям, хто хоче розпочати свій бізнес у нашій громаді. Для цього готові сприяти пошуку партнерів, надавати супровід в отриманні необхідних дозволів, залучати до грантових та державних програм.

Серед переваг Широківської громади – вигідне географічне  і логістичне розташування (знаходиться між двома великими обласними центрами – Запоріжжям та Дніпром), зручне транспортне сполучення, туристичний потенціал, вихід до узбереження р.Дніпро (протяжність берегової лінії в межах громади – близько 40 км), власний центр надання адміністративних послуг, вільні приміщення та земельні ділянки.

Переконаний, що  на території нашої громади ви знайдете надійних партнерів та вигідні пропозиції. А ми, зі свого боку, надаємо всебічну підтримку в реалізації ваших проектів.

З повагою,
Голова громади
Денис Коротенко