Раді вітати Вас у Широківській громаді Запорізької області!

Наша громада націлена на економічне зростання, розвиток інфраструктури і соціальної сфери, покращення благоустрою території, співпрацю з міжнародними проектами.

Ми дбаємо як про добробут громади в цілому, так і добробут кожної родини.

Широківська  громада  відкрита для всіх українських і міжнародних інвесторів, які готові чесно вести свій бізнес на нашій території: платити офіційну зарплату працівникам та податки до бюджету. Зі свого боку ми готові надавати консультаційну та юридичну підтримку усім підприємцям, хто хоче розпочати свій бізнес у нашій громаді. Для цього готові сприяти пошуку партнерів, надавати супровід в отриманні необхідних дозволів, залучати до грантових та державних програм.

Серед переваг Широківської громади – вигідне географічне  і логістичне розташування (знаходиться між двома великими обласними центрами – Запоріжжям та Дніпром), зручне транспортне сполучення, туристичний потенціал, вихід до узбереження р.Дніпро (протяжність берегової лінії в межах громади – близько 40 км), власний центр надання адміністративних послуг, вільні приміщення та земельні ділянки.

Переконаний, що  на території нашої громади ви знайдете надійних партнерів та вигідні пропозиції. А ми, зі свого боку, надаємо всебічну підтримку в реалізації ваших проектів.

Денис Коротенко, 
голова Широківської ОТГ

Інформація для інвесторів

ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ

Селище Відрадне розташоване у Запорізькому районі Запорізької області на правому березі Дніпровського водосховища вздовж затоки Балка Вільна.

На південь від населеного пункту розташовані села Привільне та Придніпровське, на захід – село Петропавлівка, на північ – села Новоселище, Августинівка і Світанок, на схід – село Привітне. За 6 км на схід від околиці села проходить автомобільна дорога Н08. Відстань до межі обласного центру – 12 км.

Населення с.Відрадне – 1375 осіб. Кількість населення, яке мешкає в зоні потенційного обслуговування АЗС разом з найближчими населеними пунктами – близько 2500 осіб, рахуючи розташовані поруч садівничі товариства – більше 5000.

Земельна ділянка знаходиться в центральній частині селища на перехресті вул. Запорізький спуск (з південного боку) та дороги до с. Світанок та с. Августинівка Широківської сільської ради (з західного боку). З північного боку межує з територією перспективної садибної забудови. Зі східного боку межує з територією перспективного (запроектованого згідно з містобудівною документацією) парку. Поруч з ділянкою розташована автобусна зупинка.

Вулиця Запорізький спуск є основною транзитною дорогою до великого масиву садових товариств, розташованих в прибережній зоні р. Дніпро, на південно-східному напрямку віл селища Відрадне (3 км.) та на північно-східному напрямку віл селища Відрадне в районі села Привітне (10 км.)

Земельна ділянка розташована в південній частині селища Сонячне вздовж автомобільної траси національного значення Н08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь.

З північного боку межує з територією зелених насаджень спецпризначення, розташованих в охоронній зоні ЛЕП, які відділяють земельну ділянку від території садибної забудови по вул. Українській. Зі східного боку межує з територією об’єкту транспортного обслуговування – автомийкою на в’їзді до селища по вул. Академічній.

Поруч з ділянкою розташована електрична підстанція ВАТ «Запоріжжяобленерго».

Додаткова інформація >>

Ви можете також ознайомитись з картографічними матеріалами, структурою і джерелами бюджетних надходжень, демографічними та іншими даними Широківської сільської ОТГ на аналітичному порталі Е-РІШЕННЯ ДЛЯ ГРОМАД