Розпочалось голосування за проєкти Громадського бюджету 2021

У Широківській громаді розпочалось голосування за проєкти громадського бюджету. Проголосувати можна онлайн та в відділеннях ЦНАП до 13 листопада.

Цього року в конкурсі беруть участь 13 проєктів, запропонованих мешканками і мешканцями громади. Повний перелік проєктів та їхні описові картки доступні на вебплатформі «Громадський бюджет». Подаємо нижче назви й короткі описи запропонованих громадських ініціатив. За посиланням у дужках можна перейти на сторінку для онлайн-голосування.

01. «Три в одному»: сучасний простір для спілкування з можливістю перегляду кіно просто неба та благоустрій паркової зони с. Зеленопілля. Облаштування майданчика та каркасу для екрану, придбання проєктора, улаштування столиків для гри в шахи (картка проєкту).

02. Ти знаєш, що ти – Людина? Проєкт з організації дозвілля та задоволення потреб, інтересів осіб поважного віку Широківської громади (картка проєкту).

03. Простір для дозвілля дітей, оснащений екосмітниками, на території Петропільського опорного ЗЗСО в селі Петропіль. Наявність такого простору дозволить школярам безпечно проводити вільний час, створить можливість долучитися до сортування сміття (картка проєкту).

04. Workout – вибір здорової нації! Реконструкція спортивного турніка на території Петропільського опорного ЗЗСО в селі Петропіль та створення майданчика для воркауту (картка проєкту).

05. Безпечне Сонячне – система селищного відеоспостереження: встановлення камер на перехрестях доріг загального користування, з зоною спостереження на території загального користування (с-ще Володимирівське, вулиці Каштанова, Паркова, Слов’янська, Половецька, Зелена Діброва, Дніпровська, Ясна, Лісова, Медична). (Картка проєкту.)

06. Об’ємні квіти, як естетичні елементи оформлення приміщень закладів культури: виготовлення мобільних об’ємних квіткових конструкцій та фотозон для естетичного оформлення приміщень закладів культури Широківської громади (картка проєкту).

07. Створення культурно-просвітницького простору Веселівських закладів культури. Мета проєкту – створення комфортних умов для учасників гуртків і мистецьких заходів на базі Веселівського центру дозвілля та Веселівської сільської бібліотеки (картка проєкту).

08. Спортивне та здорове майбутнє. Здорова громада. Створення безпечного та комфортного місця для занять спортом в селі Широке (картка проєкту).

09. Облаштування простору для роботи фахівця з фізичної реабілітації в c. Малишівка. Проєкт сприятиме покращенню стану здоров’я мешканців громади за рахунок надання послуг фахівця з фізичної реабілітації, профілактичного масажу, ведення груп здоров (картка проєкту).

10. Майданчик для всіх: від великих до малих в с. Дніпрельстан. Проєкт дозволить зацікавити дітей різних вікових категорій спортивними іграми, поширити культуру активного та здорового відпочинку (картка проєкту).

11. Місце зустрічі творчих, креативних, активних, комунікабельних у с. Широке. Придбання палатки-шатра та іншого оснащення для проведення культурних і творчих заходів для дітей просто неба в весняно-літній період (картка проєкту).

12. Життя у танці. Мета проєкту – удосконалити заняття танцювальних гуртків та підвищити рівень хореографічних здобутків вихованців Ручаївського центру дозвілля (картка проєкту).

13. Облаштування конференц-зали у Відраднівському ЗЗСО для проведення семінарів, тренінгів, зустрічей мешканців с-ща Відрадне з метою підвищення громадської активності (картка проєкту).

Основні цифри про громадський бюджет 2021:

  • 13 проєктів подано на голосування.
  • Тематичні категорії: культура і дозвілля – 5 проєктів, облаштування зон відпочинку – 3, медицина – 1, освіта – 1, інше (безпека, спорт) – 3.
  • Проєкти пропонують для реалізації на території таких сіл і селищ: Зеленопілля, Володимирівське, Дніпрельстан, Малишівка, Веселе, Широке, Ручаївка, Відрадне, Петропіль.
  • Загальна вартість поданих проєктів – 1 110 487,00 грн.

Related Posts

З якими результатами завершили минулий рік КП громади і коли відбудуться весняні суботники – читайте в новому випуску газети

Останні події, корисні контакти, важливі оголошення і, звісно, історії про людей, які живуть і працюють в нашій громаді – березневий випуск газети «Ши...

Сироваріння у Широківській громаді

Фермер з села Нововознесенка Широківської громади Олександр Макухін виробляє крафтові сири. Деталі в відеоролику телеканалу TV5. (більше…...