Сучасні рішення для управління просторовим розвитком

У рамках проєкту «Підтримка аграрного і сільського розвитку» створено відкритий геопортал Широківської ОТГ. Спеціальний вебресурс дозволяє консолідувати геопросторові дані для впровадження якісних змін у кожному населеному пункті, підвищує ефективність і прозорість управління ресурсами громади.

Простими словами, геопортал надає можливість планувати розвиток громади з урахуванням її територіальних можливостей, земельних ресурсів, інфраструктури. Зокрема, ідеться про перспективне використання земель, а саме:

  • заходи, що забезпечують створення умов для сталого розвитку громади;
  • заходи соціальні, що передбачають створення привабливих умов проживання в сільській місцевості;
  • комерційні заходи, спрямовані на задоволення інтересів інвесторів.

Сучасні картографічні рішення значно полегшать розробку землевпорядної та містобудівної документації, наявність якої є важливою передумовою гармонійного просторового розвитку громади.

Додамо, що на сьогодні такі геопортали мають лише десять ОТГ Запорізької області. Вони розроблені в рамках проєкту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Підтримка аграрного і сільського розвитку».

Related Posts

«Майбутнє – за екологічним та сучасним сільським господарством!» – вважають засновники фермерського господарства «Широкий простір-2008»

Продовжуємо знайомство з визначними підприємцями Широківської громади, постійними учасниками наших «Бізнес-діалогів». Цього разу Олександр, Олена та А...