Про зміни у виборчому законодавстві та особливості голосування на місцевих виборах 2020 – у вересневому випуску газети

У чому особливості нової виборчої системи, як забезпечити своє право на голосування та чому взагалі важливо прийти на виборчу дільницю? Детальні відповіді на ці запитання підготувала редакція газети «Широківська громада інформує». Новий випуск доступний за посиланням.

Інші матеріали вересневого випуску:

  • Привітання до Дня громади та Дня вчителя.
  • Живу і працюю в громаді. Продовжуємо знайомство з фахівчинями й фахівцями Широківської громади. Цього разу дізнаємось трохи більше про жительку Веселого, голову Молодіжної ради Анастасію Якубіну, фельдшера села Привітне Раїсу Петрівну Баранову та заступницю директора Широківської ЗОШ Альону Васильєву.
  • Правова допомога. В Широківській громаді реалізовано проєкт надання безкоштовних правових консультацій для мешканців: короткий огляд основних заходів і результати.
  • Соціальний захист. Патронатні сім’ї як спасіння для дітей, що знаходяться у складних життєвих обставинах. Відділ «Служба у справах дітей» Широківської сільської ради пояснює, що таке патронатні сім’ї, особливості сімейного патронату як форми виховання дітей, грошове забезпечення таких сімей та ін.
  • Підтримка мешканців села. Пільгове кредитування для мешканців громади: як діє програма «Сільське подвір’я».
  • Використовуємо можливості: як і для чого працює Агенція розвитку Широківської громади.

Попередні випуски газети «Широківська громада інформує» доступні в архіві на нашому сайті.

Related Posts