Про життя громади – в новому випуску газети

Червневий випуск вісника «Широківська громада інформує» вже на нашому сайті. Центральні теми – інтерв’ю з активними мешканцями й мешканками, інфраструктурні проєкти на території, сприяння розвитку місцевого підприємництва. Також опубліковано офіційну інформацію про встановлення місцевих податків і зборів на 2021 рік.

  • Безцінна підтримка. Як співпраця з благодійними організаціями та фондами дозволяє надавати соціальну допомогу мешканцям громади.
  • «Купуй своє»: як пройшов черговий бізнес-діалог – зустріч керівництва ОТГ та підприємців.
  • «Я хочу, щоб українське село  жило та виробляло якісну продукцію»: інтерв’ю з Анатолієм Міщенком, учасником бойових дій на Донбасі, нині – власником міні-птахоферми на території Широківської ОТГ.
  • Живу і працюю в громаді! Кореспонденти газети «Широківська громада інформує» продовжують серію бесід із активними жителями й жительками. Героїні червневого випуску –  жінки, які власними зусиллями допомагають селам змінюватись на краще: голова Поважної ради Світлана Балмуш, староста Августинівського старостинського округу Ася Шевчук, соціальна робітниця Веселівського округу Інна Березіна.
  • Дороги Широківської громади. Про ситуацію зі станом автошляхів на території громади, проведені ремонти комунальних доріг, інші заходи, що вживаються керівництвом для покращення дорожньої інфраструктури.
  • «Завдяки нововведенням наша школа отримала звання демократичного закладу освіти» – директорка Володимирівського ЗЗСО «Успіх» Олена Кондрус розповідає про зміни в школі та обдарованих учнів.
  • Правова рубрика. Пенсійне забезпечення – індексація пенсій у 2020 році.
  • Офіційно. Рішення Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області від 11 червня 2020 року (Про встановлення місцевих податків і зборів на 2021 рік, Про затвердження ставок та пільг із сплати земельного податку на 2021 рік, Про затвердження розмірів орендної плати за землю на 2021 рік та ін.).

Нагадаємо, всі випуски вісника «Широківська громада інформує» розміщені за цим посиланням.

Related Posts