Директорка Агенції розвитку Широківської ОТГ отримала відзнаку конкурсу «Кращі ініціативи жінок для демократичного розвитку місцевих громад»

У Верховній Раді України відбулось нагородження переможниць Конкурсу «Кращі ініціативи жінок для демократичного розвитку місцевих громад». Відзнаку за 2 місце в номінації «Підприємництво» отримала й Вікторія Агєнтаєва, яка очолює комунальну установу «Агенція розвитку Широківської громади».

Конкурс проведено Європейською асамблеєю жінок-депутатів у партнерстві з Асоціацією міст України, Представництвом Ради Європи в Україні та Всеукраїнським об’єднанням жінок-депутатів. Для участі в ньому цьогоріч подали заявки 135 жінок з усієї України!

Переможниці були визначені у категоріях: «Підприємництво», «Врядування», «Громадська діяльність», «Наукова діяльність», «Нова Україна», «Освіта» та спеціальних партнерських номінаціях. Загалом це 24 практики-переможці та 3 проєкти з особливим статусом.

Почесну нагороду конкурсу отримала й директорка «Агенції розвитку» за практику «Бізнес-діалоги заради розвитку Широківської громади».

Нагадаємо, бізнес-діалоги є ініціативою КУ «Агенція розвитку Широківської громади». Це діалогові зустрічі з представниками бізнесу, присвячені питанням розвитку громади, вирішенню поточних проблем, які турбують підприємців, а також залученню соціально відповідальних бізнесовців до реалізації проєктів, що є актуальними для мешканців громади. Ідея проводити заходи такого формату з’явилась у нас після робочого візиту до партнерської громади Барлебен у Німеччині. Там місцева влада давно й плідно співпрацює з представниками бізнесу, що є однією із передумов економічної спроможності всієї громади.

У Широківській громаді бізнес-діалоги проводяться раз на квартал. Участь у них беруть голова громади, представники виконкому, провідні фахівці сільської ради та комунальних установ, які можуть проконсультувати підприємців з важливих для них питань. Це, наприклад, різноманітні земельні питання, перереєстрація підприємств на територію громади, пошук грантових і державних програм для розвитку бізнесу.

Регулярні зустрічі в форматі бізнес-діалогів уже дозволили збільшити податкові надходження до місцевого бюджету, залучити наших підприємців до участі в міжнародних виставках і регіональних форумах, сприяли розбудові співпраці між представниками малого та середнього бізнесу з різних сіл громади. Крім того, за підсумками минулорічних зустрічей вже розроблено та затверджено Програму підтримки малого і середнього підприємництва у Широківській ОТГ на 2018–2020 роки.

Related Posts

Черговий номер газети

На нашому сайті новий номер вісника «Широківська громада інформує». Провідні теми випуску – завершення навчального року, відзначення Дня захисту дітей...