Тривають перші візити консультантів DOBRE у Широківську громаду

У лютому розпочались активні заходи в межах Програми DOBRE, до якої нещодавно долучилась наша громада. В рамках перших діагностичних візитів експерти ознайомились з нашою громадою, дізнались про її переваги і досягнення, а також виклики розвитку, що стоять перед нею.

Окрім того, 9 лютого відбулось підписання меморандуму про співпрацю між Програмою USAID DOBRE та Запорізькою обласною державною адміністрацією. У заході також взяли участь представники всіх п’яти партнерів DOBRE на Запоріжжіце  Веселівська, Гуляйпільська, Комиш-Зорянська, Пологівська і Широківська громади.

До кінця місяця для нашої громади відбудеться презентація Індексу спроможності місцевої влади. Це спеціальна методологія, що дозволяє оцінити стартовий потенціал громади та її прогрес за час партнерства з DOBRE. Окрім того, вже заплановані візит консультанта з молодіжної роботи та засідання робочої групи з місцевого розвитку.

Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) – це п’ятирічна програма, що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Програма спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні. До консорціуму виконавців програми DOBRE, на чолі з Global Communities, входять: Український кризовий медіа-центр; SocialBoost; Фонд розвитку місцевої демократії (FSLD/FRDL), Малопольська школа державного управління при Краківському університеті економіки (MSAP/UEK), Польща; Національний Демократичний Інститут (NDI).

Програма USAID DOBRE працює в 7 цільових областях: Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Херсонській, Кіровоградській, Миколаївській та Тернопільській. Із червня 2020, Програма розпочала свою роботу ще в трьох областях: Запорізькій, Чернівецькій, та Чернігівській.

 

Related Posts