Створення індустріального парку, соціальна відповідальність бізнесу та грантові можливості для підприємців – теми осіннього бізнес-діалогу

Чергова зустріч у форматі бізнес-діалогу відбулась у Широківському хабі. Цього разу до спілкування з головою та фахівцями громади долучилися понад 30 фермерів, підприємців, депутатів різного рівня, а також представники бізнес-кіл Запорізького регіону.

Уже традиційно першим спікером став голова Широківської ОТГ Денис Коротенко, який розповів учасникам і учасницям зустрічі про досягнення і найближчі плани команди, детально зупинився на формуванні бюджету громади та пріоритетних напрямках роботи. Під час виступу Денис Олександрович наголосив на тому, що

команда – це не лише працівники апарату, старости, депутатський корпус, громадські організації та активні жителі. Місцеві підприємства та власне підприємці – теж велика та важлива частина команди, від якої залежить добробут сіл і розвиток усієї громади.

На підтвердження цієї думки своїм досвідом участі в процесах розвитку Роздольської ОТГ Михайлівського району поділився спеціальний гість бізнес-діалогу – керівник ФГ «Таврія-Скіф» Сергій Каліман. Про село Роздол та його інфраструктурні досягнення чули не лише в Запорізькій області, а й далеко за її межами. Великого секрету за цими успіхами немає: все це – спільна, командна робота місцевої влади та соціально відповідального бізнесу задля розвитку громади.

Окремою темою бізнес-діалогу став проєкт індустріального парку, що планується реалізувати на території аеродрому в селі Широке. На сьогодні вже є домовленість з керівництвом Запорізького центру льотної підготовки імені Маршала авіації О.І.Покришкіна про співпрацю. Зокрема ідеться про відновлення інфраструктури Центру льотної підготовки, розвиток аеродрому для малої авіації, організацію індустріального парку та парку розваг. Більш детальна презентація проєкту відбудеться незабаром безпосередньо за участі керівництва Центру.

Під час зустрічі відбулось знайомство з волонтером Корпусу Миру Крістіаном Хешем. Упродовж наступних двох років Крістіан працюватиме в команді Агенції розвитку та допомагатиме нашим фахівцям посилювати місцеве підприємництво – через навчання, пошук грантових можливостей та інших програм підтримки для бізнесу, посилення спроможності персоналу тощо.

Агенція розвитку Широківської громади, а також представники юридичного, земельного та інших профільних відділів Широківської сільської ради завжди готові консультувати підприємців із цих питань, допомагати з оформленням грантових заявок, надавати іншу методичну підтримку. Контактний телефон для будь-яких питань, що стосуються пошуку економічних можливостей для бізнесу, організації навчань чи інших консультацій: 0504545600 (Вікторія Агєнтаєва).

Нагадаємо, зустрічі в форматі бізнес-діалогів у Широківській громаді проходять раз на три місяці. У вересні 2019 року директорка Агенції розвитку Вікторія Агєнтаєва, яка є авторкою ідеї такого діалогового спілкування влади й місцевих підприємців, отримала почесну відзнаку всеукраїнського конкурсу «Кращі ініціативи жінок для демократичного розвитку місцевих громад» – саме за практику «Бізнес-діалоги заради розвитку Широківської громади».

Related Posts