Після тривалої карантинної перерви відбувся черговий Бізнес-діалог Широківської громади

Раді можливості нарешті зустрітися з підприємцями і підприємицями Широківської громади на справжній офлайновий Бізнес-діалог!

Агенція розвитку продовжує традицію зустрічей апарату і провідних спеціалістів громади з представниками місцевого бізнесу. Цього разу ми мали особливо теплий і приємний Бізнес-діалог, до якого долучились майже пів сотні учасників і учасниць.

Під час Бізнес-діалогу голова Широківської громади Денис Коротенко розказав про проєкти, що реалізуються на території, поділився результатами нещодавнього дослідження якості місцевих послуг та озвучив виклики, що наразі стоять перед громадою. Голова подякував всім, хто справно платить податки в бюджет громади та забезпечує робочі місця для мешканців, адже саме це важливий імпульс для розвитку сіл.

Учасники зустрічі могли поставити свої запитання голові громади та поспілкуватись із фахівцями земельного відділу, Агенції розвитку, юристами та ін.

Цікавинкою заходу стала екскурсія на фермерське господарство Олександра Макухіна, чиї крафтові сири відомі далеко за межами нашої громади. Пан Олександр розповів, з чого почалось його захоплення, та поділився деякими секретами своєї справи. І звичайно, гості Бізнес-діалогу змогли продегустувати найсмачніші сири від фермера.

Дякуємо всім учасникам і учасницям та вже чекаємо на новий Бізнес-діалог!

Фото: пресцентр Широківської громади.

 

Related Posts

Майстерня з підготовки проєктних заявок на конкурс «Громадські ініціативи для розвитку територіальних громад-2021»

Запрошуємо до участі представників та представниць зареєстрованих місцевих громадських організації, ініціативні групи жителів, включно із молодіжними ...