10 тисяч доларів – для втілення молодіжних ідей

Молодь Широківської громади обрала три проєкти, які мають шанс отримати кошти на реалізацію від Програми DOBRE.

За результатами голосування три проєкти отримали найбільшу кількість голосів:

  • Створення мережі молодіжних центрів – 36% (40 голосів). Облаштування мобільною мультимедійною технікою неформальних просторів на базі закладів культури.
  • Мобільний кінотеатр просто неба – 29.7% (33 голоси). Придбання спеціалізованого мобільного обладнання для проведення відкритих кінопоказів.
  • Створення мобілього профорієнтаційного простору – 17.1% (19 голосів). Організація профорієнтаційних курсів, проведення тренінгів з дизайну, блогінгу, мейкапу, перукарства, нігтьового сервісу; придбання необхідних матеріалів.

Меншу підтримку отримали проєкти зі створення молодіжно-краєзнавчого простору та фестивальної платформи для молоді.

Ідеї проєктів розробила команда молодіжних працівників громади, до якої входять представники Молодіжної ради та закладів культури, освітяни, активісти.

Повний перелік потенційних проєктів налічує десять пропозицій. З них учасники/ці команди молодіжних працівників Широківської громади та ментори програми «Молодіжний працівник в ОТГ» обрали п’ять найбільш перспективних і цікавих. Саме їх і було запропоновано для громадського голосування.

Також наприкінці травня в широківському хабі відбулась презентація «Молодіжного портрету Широківської громади». Впродовж двох місяців команда молодіжних працівників громади вивчала інфраструктуру для молоді, проводила опитування, досліджувала стратегічні документи Широківської ТГ на предмет врахування інтересів молодих мешканців і мешканок. Результати цієї роботи обговорили під час презентації за участі молодіжного активу, голови громади та менторів/ок програми «Молодіжний працівник в ОТГ».

Ознайомитися з розробленим молодіжним портретом також можна на сайті Широківської громади.

***

Програма «Молодіжний працівник в ОТГ» впроваджується спільно з Програмою «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» DOBRE в Запорізькій області, що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities, та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) з Міністерство молоді та спорту України. Менторський супровід команди молодіжних працівників здійснювала Агенція сталого розвитку «Хмарочос».

Related Posts

Майстерня з підготовки проєктних заявок на конкурс «Громадські ініціативи для розвитку територіальних громад-2021»

Запрошуємо до участі представників та представниць зареєстрованих місцевих громадських організації, ініціативні групи жителів, включно із молодіжними ...