39 надихаючих практик українських міст і громад за підсумками національного конкурсу

Майже сорок презентацій громад-фіналістів цьогорічного конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» опубліковано на сайті Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні». Серед них і презентація практики Широківської громади.

Диплом І ступеня в конкурсній категорії «Влада та громада: інформування, діалог, участь» Широківська ОТГ отримала за практику «Створення багатоканальної системи інформування та зворотного зв’язку в сільській місцевості». В презентації узагальнено рішення, що були напрацьовані Широківською сільською радою та її структурними підрозділами задля інформування та залучення мешканців, створення майданчиків громадського діалогу і співпраці. Укладаючи практику, ми прагнули представити найбільш дієві й інноваційні інструменти, що можуть стати в пригоді іншим громадам. Презентація доступна за цим посиланням.

Окрім того, на сайті Програми Ради Європи можна переглянути практики інших переможців цього року. Зокрема, тут представлені кращі проєкти й рішення, спрямовані на підвищення якості надання освітніх послуг, формування безпечного й комфортного життєвого середовища, запровадження інструментів участі й діалогу в містах і громадах.

Загалом на конкурс було подано понад 160 практик, більшість з яких реалізована саме в об’єднаних територіальних громадах.

Конкурс проводиться в Україні за методологією Ради Європи з 2012 року. Основним організатором його сьогодні виступає Мінрегіон України у партнерстві з асоціаціями органів місцевого самоврядування за підтримки Ради Європи.

Фото обкладинки з сайту «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні»

Related Posts