Запрошення на онлайн-баркемп “Голос громади у місцевому самоврядуванні” в рамках Програми DOBRE

23 квітня з 10.00 до 12.00 відбуватиметься онлайн-баркемп. Це перший захід в рамках проєкту «Голос громади в місцевому самоврядуванні», який є компонентом Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

До участі запрошуються представники та представниці органів місцевого самоврядування, громадських організацій та ініціативних груп, освітяни, бібліотекарки, працівники/ці культури і спорту Широківської громади. У заході також візьмуть участь представники/ці інших громад-партнерок Програми DOBRE в Запорізькій області (Веселівська, Гуляйпільська, Комиш-Зорянська, Пологівська).

У програмі заходу:

Сесія 1. Презентація проєкту “Голос громади у місцевому самоврядуванні” та його напрямків діяльності, форматів, зокрема:

  • посилення механізмів участі громадськості у прийнятті рішень місцевого значення;
  • розробка інформаційних кампаній у їх просуванні;
  • розвиток спроможності громадських організацій та ініціативних груп (діагностика, навчання, менторський супровід, конкурсів грантів);
  • активізація молодіжної роботи та підтримка молодіжних рад тощо.

Сесія 2. Мережування та обмін досвідом: знайомство з дієвими прикладами залучення громадськості до прийняття рішень та співпраці громадськості з ОМС з громад-партнерок Програми DOBRE з Кіровоградщини.

Сесія 3. Інтерактивна робота в групах. Визначення наступних кроків діяльності.

Бажаєте взяти участь? Запрошумо заповнити форму реєстрації. Також долучайтесь до події в фейсбуці.

Координаторка заходу: Ірина Ткаченко (0976931163), agency.skyscraper@gmail.com

Онлайн-зустріч відбудеться в рамках проєкту «Голос громади в місцевому самоврядуванні», компоненту Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). В Запорізькій області виконавцем проєкту «Голос громади в місцевому самоврядуванні» є ГО «Агенція сталого розвитку “Хмарочос”» в партнерстві з ГО “Культпрожектор” та ГО “УкрПростір”.

***

Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) – це п’ятирічна програма, що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Програма спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні. До консорціуму виконавців програми DOBRE, на чолі з Global Communities, входять: Український кризовий медіа-центр; SocialBoost; Фонд розвитку місцевої демократії (FSLD/FRDL), Малопольська школа державного управління при Краківському університеті економіки (MSAP/UEK), Польща; Національний Демократичний Інститут (NDI).

Related Posts