Долучайтесь до визначення пріоритетів розвитку громади (ОПИТУВАННЯ ДЛЯ МЕШКАНЦІВ)

Широківська громада пройшла перший етап конкурсу громад-партнерів Програми DOBRE. Це одна з найбільших програм підтримки децентралізації в Україні, що передбачає технічну й фінансову допомогу для об’єднаних громад. Запрошуємо всіх небайдужих жителів заповнити анкету про пріоритети розвитку Широківської громади на наступні роки. Цим самим ви допоможете нам визначити можливі напрямки співпраці з Програмою DOBRE.

Цього року Програма DOBRE вперше працюватиме на території Запорізької області. Протягом червня й липня наші фахівці виконали велику роботу, щоб підготувати заявку й супровідні документи для участі в оголошеному відборі громад-партнерів. На сьогодні ми успішно пройшли перший етап конкурсу та співбесіду.

Остаточне рішення про відбір нових громад, з якими працюватиме DOBRE, буде ухвалено восени. Проте вже сьогодні потенційні партнери мають визначити пріоритетні сфери розвитку на майбутні роки – ті, в яких вони очікують отримати підтримку експертів Програми, реалізувати важливі для населення проєкти.

Визначення цих пріоритетів – справа всієї громади, тож ми запрошуємо всіх наших мешканців і мешканок заповнити невеличку анкету. Ваші відповіді справді є дуже важливими для нас і не лише через можливу співпрацю з Програмою DOBRE. Адже вони дозволять нам визначити напрями розвитку громади на наступні декілька років і найбільш бажані для вас зміни.

Анкета доступна в онлайн-форматі за цим посиланням. Для її заповнення вам знадобиться не більше 5 хвилин. Відповіді є конфіденційними.

Related Posts