5 проектів Широківської громади будуть профінансовані за кошти державної субвенції

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України підтвердило перелік проектів, які будуть профінансовані за рахунок державної субвенції на розвиток інфраструктури. Розмір субвенції від держави, яку отримає цього року Широківська громада, становить майже 5 мільйонів гривень (співфінансування з місцевого бюджету – 200 тисяч гривень).

Зокрема, за кошти інфраструктурної субвенції будуть реалізовані такі проекти:

  • Капітальний ремонт футбольного майданчика в Широківській загальноосвітній школі I-III ступенів.
  • Реконструкція системи опалення із встановленням альтернативного (на твердому паливі) джерела опалення для  КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги «СІМЕЙНИЙ ЛІКАР» у селі Володимирівське.
  • Реконструкція системи опалення із встановленням альтернативного (на твердому паливі) джерела опалення для КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги «СІМЕЙНИЙ ЛІКАР» у селі Петропіль.
  • Реконструкція котельні на альтернативному паливі в Ручаївському сільському клубі.
  • Капітальний ремонт дороги за адресою: селище Сонячне, вулиця Садова.

Усі проекти були підготовлені відділом ЖКГ Широківської сільської ради спільно з фахівцями «Агенції розвитку». Один з них – капітальний ремонт дороги в Сонячному – є перехідним, і його реалізація продовжиться у 2020 році. Натомість чотири інші проекти мають бути виконані до кінця 2019 року.

Серед них – капітальний ремонт футбольного майданчика для Широківської школи, а також проекти з реконструкції системи опалення на комунальних об’єктах, які дозволять оптимізувати споживання енергоресурсів і зменшити витрати, пов’язані з утриманням теплового обладнання.

Відзначимо, що на сьогодні ще низка комунальних будівель Широківської ОТГ потребують модернізації систем теплопостачання згідно з сучасними вимогами до енергозбереження. Це завдання є стратегічно важливим для громади, адже якісне та енергоефективне теплопостачання дозволяє не лише забезпечити комфортні умови для відвідувачів і персоналу різних комунальних установ, але й заощадити кошти з бюджету громади та спрямувати їх на впровадження інших важливих соціальних проектів.